PROpaint LATEKSOWA

PROpaint SUFIT

matowa farba lateksowa do wnętrz

5L 10L

Właściwości

1. Produkt nowej generacji

Biała farba PROpaint SUFIT stanowi unikalną kompozycję nowoczesnych pigmentów i najwyższej jakości żywic akrylowych tworząc produkt nowej generacji.

2. Advanced MATT

Dzięki oryginalnej technologii ADVANCED MATT uzyskano głęboko matowy wygląd malowanej powierzchni odporny na upływ czasu.

3. Wygoda malowania

Farba PROpaint SUFIT dzięki swojej innowacyjnej strukturze, nie chlapie i nie kapie. Dzięki temu malowanie sufitu jest przyjemnością.

4. Antyrefleksyjna powłoka

Drobne nierówności i niedoskonałości powierzchni zostaną skutecznie zamaskowane dzięki powłoce, która rozprasza światło. Twój sufit będzie nieskazitelny.

Informacje techniczne


Zastosowanie:

PROpaint SUFIT matowa farba lateksowa do wnętrz jest przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania sufitów, a w szczególności tynków cementowych, cementowo-wapiennych, cienkowarstwowych tynków mineralnych i dyspersyjnych oraz podłoży gipsowych, betonu, cegieł, pustaków ceramicznych i płyt gipsowo-kartonowych.
Przeznaczona jest do malowania wewnątrz budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i przemysłowych.

Sposób użycia:

Świeże tynki malować po 4 tygodniowym dojrzewaniu. Ściany pomalowane farbami klejowymi zeskrobać do tynku i uzupełnić ubytki. W celu wyrównania chłonności podłoża powierzchnię zagruntować profesjonalnym preparatem akrylowym.

Zawartość opakowania dokładnie wymieszać. Farby nie łączyć z innymi substancjami. Farbę nanosić wałkiem, pędzlem lub metodą natryskową. Malowanie przeprowadzić w sposób ciągły na całej powierzchni unikając widocznych śladów połączeń.

Należy malować dwukrotnie. Pierwszą warstwę w zależności od chłonności podłoża można nałożyć w postaci lekko rozcieoczonej farby (maksymalnie 5% wody w objętości). Po wyschnięciu, czyli po min. 3 godzinach nałożyć drugą warstwę nierozcieńczonej farby. Powierzchnię malowaną należy chronić przed bezpośrednim działaniem słońca i wiatru.

Wydajność:

W zależności od chłonności podłoża zużycie farby wynosi 0,10 - 0,16 l/m2.

Dokumentacja:

Karta Charakterystyki, Atest Higieniczny, Deklaracja Zgodności i Karta Techniczna – dostępne na życzenie klienta.

Opakowania:

5 L i 10 L

Karta techniczna:
Karta produktu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.