PROpaint KUCHNIA I ŁAZIENKA

PROpaint KUCHNIA I ŁAZIENKA

matowa farba lateksowa do wnętrz


Właściwości

1. Produkt nowej generacji

Biała farba PROpaint KUCHNIA I ŁAZIENKA stanowi unikalną kompozycję nowoczesnych pigmentów i najwyższej jakości żywic akrylowych tworząc produkt nowej generacji.

2. Advanced MATT

Dzięki oryginalnej technologii ADVANCED MATT uzyskano głęboko matowy wygląd malowanej powierzchni odporny na upływ czasu.

3. Odporna na wilgoć i parę wodną

Produkt posiada specjalny środek zapobiegający tworzeniu się grzybów i pleśni. Jest to bardzo ważne w pomieszczeniach typu kuchnia i łazienka.

4. Możliwość wielokrotnego zmywania

Z łatwością utrzymasz czystość ścian w kuchni i łazience, ponieważ powierzchnie pomalowane naszą farbą można wielokrotnie zmywać.

Informacje techniczne


Zastosowanie:

PROpaint KUCHNIA I ŁAZIENKA matowa farba lateksowa do wnętrz jest przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania kuchni i łazienek, a w szczególności tynków cementowych, cementowo-wapiennych, cienkowarstwowych tynków mineralnych i dyspersyjnych oraz podłoży gipsowych, betonu, cegieł, pustaków ceramicznych i płyt gipsowo-kartonowych.
Przeznaczona jest do malowania wewnątrz budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i przemysłowych.

Sposób użycia:

Świeże tynki malować po 4 tygodniowym dojrzewaniu. Ściany pomalowane farbami klejowymi zeskrobać do tynku i uzupełnić ubytki. W celu wyrównania chłonności podłoża powierzchnię zagruntować profesjonalnym preparatem akrylowym.

Zawartość opakowania dokładnie wymieszać. Farby nie łączyć z innymi substancjami. Farbę nanosić wałkiem, pędzlem lub metodą natryskową. Malowanie przeprowadzić w sposób ciągły na całej powierzchni unikając widocznych śladów połączeń.

Należy malować dwukrotnie. Pierwszą warstwę w zależności od chłonności podłoża można nałożyć w postaci lekko rozcieńczonej farby (maksymalnie 5% wody w objętości). Po wyschnięciu, czyli po min. 3 godzinach nałożyć drugą warstwę nierozcieńczonej farby. Powierzchnię malowaną należy chronić przed bezpośrednim działaniem słońca i wiatru.

Wydajność:

W zależności od chłonności podłoża zużycie farby wynosi 0,10 - 0,16 l/m2.

Dokumentacja:

Karta Charakterystyki, Atest Higieniczny, Deklaracja Zgodności i Karta Techniczna – dostępne na życzenie klienta.

Opakowania:

2,5 L

Karta techniczna:
Karta produktu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.