PROpaint PLAMOODPORNA

PROpaint PLAMOODPORNA

matowa farba ceramiczna do wnętrz

2,5L 5L

Właściwości

1. Produkt nowej generacji

Biała farba PROpaint PLAMOODPORNA stanowi unikalną kompozycję nowoczesnych pigmentów i najwyższej jakości żywic akrylowych tworząc produkt nowej generacji.

2. Advanced MATT

Dzięki oryginalnej technologii ADVANCED MATT uzyskano głęboko matowy wygląd malowanej powierzchni odporny na upływ czasu.

3. Odporna na zabrudzenia

Farba jest odporna na wszelkie zabrudzenia. Plamy z pisaków i długopisów usuniesz gąbką z acetonem technicznym, a tłuste i wodne zabrudzenia zwyczajnym płynem do mycia naczyń z wodą.

4. Doskonała do barwienia

Biała farba PROpaint PLAMOODPORNA stanowi doskonałą bazę do barwienia na pastelowe kolory.

Informacje techniczne


Zastosowanie:

PROpaint PLAMOODPORNA matowa farba ceramiczna do wnętrz jest przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów narażonych na zabrudzenia, a w szczególności tynków cementowych, cementowo-wapiennych, cienkowarstwowych tynków mineralnych i dyspersyjnych oraz podłoży gipsowych, betonu, cegieł, pustaków ceramicznych i płyt gipsowo-kartonowych.
Przeznaczona jest do malowania wewnątrz budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i przemysłowych.

Sposób użycia:

Świeże tynki malować po 4 tygodniowym dojrzewaniu. Ściany pomalowane farbami klejowymi zeskrobać do tynku i uzupełnić ubytki. W celu wyrównania chłonności podłoża powierzchnię zagruntować profesjonalnym preparatem akrylowym.

Zawartość opakowania dokładnie wymieszać. Farby nie łączyć z innymi substancjami. Farbę nanosić wałkiem, pędzlem lub metodą natryskową. Malowanie przeprowadzić w sposób ciągły na całej powierzchni unikając widocznych śladów połączeń.

Należy malować dwukrotnie. Pierwszą warstwę w zależności od chłonności podłoża można nałożyć w postaci lekko rozcieńczonej farby (maksymalnie 5% wody w objętości). Po wyschnięciu, czyli po min. 3 godzinach nałożyć drugą warstwę nierozcieńczonej farby. Powierzchnię malowaną należy chronić przed bezpośrednim działaniem słońca i wiatru.

Wydajność:

W zależności od chłonności podłoża zużycie farby wynosi 0,10 - 0,16 l/m2.

Dokumentacja:

Karta Charakterystyki, Atest Higieniczny, Deklaracja Zgodności i Karta Techniczna – dostępne na życzenie klienta.

Opakowanie:

2,5 L i 5 L

Karta techniczna:
Karta produktu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.